Kintiškiai „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose – NEPRALENKIAMI!

Lina Leikuvienė,
kūno kultūros mokytoja metodininkė

05Praėjusi savaitė buvo intensyvi mokyklos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ komandai. Ją sudarė keturiolika pajėgiausių šeštokų, penktokų ir net du ketvirtokai.

Kovo 5 d., mūsų mokyklos sporto salėje, vyko Šilutės rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių, gimusių 2005 m. ir jaunesnių, zoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Jose Kintų mokyklos mokiniai nesunkiai įveikė Vainuto gimnazijos bendraamžių komandą. O už kelių dienų – kovo 8-tą –  keturios stipriausios rajono komandos Kintuose jau varžėsi finalinėse varžybose.

Seniai Kintų mokyklos sporto salėje vyko tokia atkakli kova: daug triukšmo, jaudulio, emocijų, klaidų ir pergalių. Kintiškiai varžybose puikiai pasirodė ir džiaugėsi pergale prieš labai pajėgią Katyčių pagrindinės mokyklos komandą. Dar atkaklesnė kova vyko dėl trečios vietos ir tik „greičio“ estafetė lėmė, kad trečią vietą iškovojo Usėnų pagrindinės mokyklos komanda, aplenkusi mokinius iš Saugų.

Tapę stipriausiais Šilutės rajone, kintiškiai įgijo teisę ginti ne tik mokyklos, bet ir rajono garbę Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose. Jos buvo surengtos kovo 10 d. Šilalės S.Dariaus ir S.Girėno progimnazijoje. Labai džiugu, kad Kintų pagrindinės mokyklos komanda, pademonstravusi visus savo geriausius gebėjimus, įveikė  Šilalės rajono Pajūrio Stanislovo Biržiškio bei Tauragės rajono Žygaičių gimnazijų komandas ir tapo šių varžybų nugalėtoja.

O kintiškiai jau rengiasi Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžyboms, kurios vyks kovo 24 d. Šiaulių rajone.

01 02 03 04

Skip to content