Kintiškiai LMS „Žiemos Forume’16“

Vytenis Papievis,
Šilutės mokinių savivaldų informavimo centro savanoris (marketingo srityje),
Kintų pagrindinės mokyklos mokinių tarybos pirmininkas

Sausio 22-24 dienomis Kaune vyko LMS (Lietuvos moksleivių sąjungos) narių konferencija „Žiemos Forumas ’16“, kurioje dalyvavo du mūsų mokyklos atstovai –  aš, Vytenis Papievis, ir Jolita Mažonaitė.

Tris dienas siejo viena tema „ATEITIS – TAI TU“. Per jas vyko įvairios paskaitos, diskusijos, kuriose dalyvavo žymūs žmonės, savo srities specialistai.

Jau penktadienį atskiros mokinių grupės klausė pasirinktų paskaitų. Aš sėkmės principų mokiausi Ramūno Karbauskio, stambaus Lietuvos ūkininko, paskaitoje, o Jolita norėjo „išmokti išmokti“ su profesoriumi, KTU universiteto dėstytoju Bronislovu Burgiu.

Taip pat vyko susitikimai su aktoriais Dominyku Vaitiekūnu, Šarūnu Banevičiumi. Buvo smagu sužinoti apie veidotyros mokslą iš lektorės Eglės Pelienės. Visų laukiamiausias svečias buvo rašytojas, žurnalistas Andrius Tapinas. Jis papasakojo apie savo profesiją ir davė įvairiausių patarimų, idėjų, kaip žmogui kuo lengviau prisitaikyti šiuolaikinėje visuomenėje.

Žiemiškas savaitgalis Kaune buvo labai naudingas. Įgyta patirtis ir pakeltos kompetencijos moksleivių savivaldos srityje padės organizuoti ir veikti.

Skip to content