Kintiškiai – nugalėtojai „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose

Lina Leikuvienė,
kūno kultūros mokytoja metodininkė

Kovo pradžioje šeštos klasės mokiniai, pasikvietę į savo komandą keletą penktokų bei stipriausius pradinukus Ineldą, Aristėją ir Vilmantą, dalyvavo rajono kaimo vietovių mokyklų finalinėse  „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose Katyčiuose (prieš tai zoninėje atrankoje nugalėję bendraamžius  iš Saugų pagrindinės mokyklos).

Finalinėje kovoje atkakliai rungėsi stipriausi 2003 metais gimę ir jaunesni rajono mokiniai iš Juknaičių, Katyčių, Kintų pagrindinių mokyklų bei Vainuto gimnazijos. Kintiškiai, aplenkę visas tris komandas, tapo nugalėtojais ir iškovojo teisę ginti rajono garbę 2015-2016 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių zoninėse varžybose.

Kovo 12 dieną Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijoje mūsiškiai varžėsi su Šilalės rajono Pajūrio gimnazijos sportininkais. Varžybos vyko permainingai ir atkakliai, bet ir šį kartą sėkmė lydėjo mūsų mokyklos mokinius. Mes – nugalėjom! Mokykla ir mokiniai apdovanoti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro pirmos vietos diplomais.

Tolimesnes kovas kintiškiai tęs jau  kovo 19 dieną Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykloje, kur varžysis su šios mokyklos ir Plungės rajono Platelių gimnazijos mokiniais.

Skip to content