Kintiškiai – rajono berniukų salės futbolo čempionai

Lina Leikuvienė,
kūno kultūros mokytoja metodininkė

Sausio 17 dieną, Šilutėje vyko rajono kaimo vietovių mokyklų berniukų salės futbolo 5×5 varžybos. Jose varžėsi 2004 metų gimimo ir jaunesni mokiniai.

Kintiškių komandai atstovavo penktokai Vilmantas Retenis ir Arnas Venckus, šeštokai broliai Daivaras ir Deividas Piečiai, Ignas Jankauskas, septintokai – Stasys Petrauskas ir Lukas Kasparavičius. Kintiškiai pasižymėjo ypatingu atkaklumu, noru laimėti ir jiems pavyko tapti rajono čempionais. Varžydamiesi su Naumiesčio gimnazijos komanda sužaidė lygiosiomis 1:1, Juknaičių pagrindinės mokyklos futbolininkus nugalėjo 4:0, o Saugų pagrindinės mokyklos komandą – 2:0.

Kintiškiai džiaugėsi, kad savo futbolo įgūdžius turi galimybę tobulinti ne tik kūno kultūros pamokose, bet ir lankydami NVŠ programos futbolo treniruotes pas trenerį Bronių Mackevičių.

20180117_121749 20180118_075610

Skip to content