Kintiškiai – rajono „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybų čempionai

Lina LEIKUVIENĖ,
kūno kultūros vyresnioji mokytoja

Š. m. sausio 13 dieną KINTŲ pagrindinėje mokykloje vyko graži sporto šventė – rajono kaimo vietovių mokyklų finalinės 5-6 klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos.

Su kintiškiais varžytis atvyko daugkartiniai rajono čempionai – Katyčių pagrindinės mokyklos mokiniai ir bendraamžiai iš Žemaičių Naumiesčio gimnazijos. Šios komandos jau buvo tapusios nugalėtojomis rajono zoninėse varžybose (tuomet kintiškiai nesunkiai įveikė Saugų J. Mikšo pagrindinės mokyklos mokinius).

Finalinėje kovoje mokiniai varžėsi net devyniose kombinuotose estafetėse, kurios reikalauja gerų krepšinio, futbolo, salės riedulio, gimnastikos technikos veiksmų bei greitumo, vikrumo, šoklumo fizinių ypatybių.

Atkaklioje kovoje pirmąją vietą iškovojo mūsų mokyklos mokiniai, antrąją užėmė Katyčių mokiniai, o naumiestiškiai liko treti.

Jau sausio 17 d. KINTŲ pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ zoninėse varžybose, kurios vyko Šilalėje. Kintiškiai varžėsi su Šilalės r. Pajūrio S. Biržiškos gimnazijos ir Pagėgių sav. Vilkyškių J. Bobrovskio gimnazijos bendraamžiais.

Labai atkakliai kovoję ir tik nežymiai pralaimėję pajūriškiams, KINTŲ mokiniai užėmė II-ąją vietą, o vilkyškiškiai, nepatyrę nė vienos pergalės, liko treti.

Skip to content