Kintiškiai – rajono mokyklų pavasario kroso varžybų nugalėtojai

Lina LEIKUVIENĖ,
kūno kultūros vyresnioji mokytoja

Balandžio 21 dieną penkiolika Kintų pagrindinės mokyklos 5-10 klasių mokinių dalyvavo rajono bendrojo lavinimo mokyklų pavasario kroso varžybose Šilutėje. Mūsų mokyklos bėgikų komandos tikslas – apginti čempionų titulą, kurį buvo iškovoję rudens kroso varžybose tarp pagrindinių mokyklų.

Kiekvienas kintiškis smėlėtoje bėgimo trasoje stengėsi iš visų jėgų, nes atbėgę pirmieji 16-a iškovoja savo mokyklos komandai taškų, kuriuos susumavus nustatoma mokykla nugalėtoja. Visi kroso dalyviai varžėsi keturiose amžiaus grupėse.  Puikūs rezultatai vyriausiųjų amžiaus grupėje 1000 metrų bėgime startavusių merginų: Jolita Mažonaitė tapo nugalėtoja, Samanta Kuršaitytė iškovojo trečiąją vietą. Šios merginos, surinkusios daug taškų, svariai prisidėjo prie komandinės  Kintų pagrindinės mokyklos pergalės.

Kintiškiai konkuravo su vienuolika rajono pagrindinių mokyklų ir surinko 155 taškus, M. Jankaus pagrindinė mokykla – 143, Pamario pagrindinė mokykla – 128. Tarp gimnazijų nugalėjo Švėkšnos „Saulės“ gimnazija – 173 taškai, Žemaičių Naumiesčio gimnazija – 149, Vainuto gimnazija – 139.

Rajono mokyklų pavasario kroso komandiniai rezultatai  2015-04-21

Skip to content