Kintiškiai rajono pagrindinių mokyklų sporto žaidynėse

Deimantė Naujanytė,
8 klasė

Gegužės 15 dieną Šilutės miesto stadione vyko rajono pagrindinių mokyklų sporto žaidynės, skirtos Šilutės sporto mokyklos 60-čiui paminėti. Jos vyksta kas antrus metus, ir šį kartą mūsų mokykla pirmą kartą dalyvavo kaip pagrindinė mokykla.

Šiemet žaidynėse startavo 8 rajono pagrindinės mokyklos. Vaikinai varžėsi futbolo, 3×3 krepšinio, 100 m, 400 m bėgimuose, o merginos –  tinklinio, 3×3 krepšinio, 100 m, 400 m bėgimo varžybose, dar ir  mišriose komandinėse 4×100 m ir virvės traukimo varžybose. Merginos, dešimtokės Liveta, Monika, Vaida ir Samanta, šauniai žaidė tinklinį ir krepšinį – iškovojo trečiąsias vietas ir buvo apdovanotos medaliais, o vaikinams šiose varžybose pergalių nepavyko patirti, bet dešimtokas Laimonas Jucius buvo nepralenkiamas 100 m bėgime – iškovojo pirmą vietą. Įdomiai ir azartiškai vyko 4×100 metrų estafetinis bėgimas. Kintiškiai, broliai Mantas ir Laimonas Juciai, Deimantė Naujanytė ir Liveta Sakavičiūtė šiame bėgime iškovojo garbingą trečią vietą. Žaidynes baigėme sunkiai traukdami virvę.

Susumavus visų varžybų rezultatus, paaiškėjo, kad Kintų komanda žaidynėse iškovojo ketvirtąją vietą, vos vienu tašku atsilikusi nuo trečioje vietoje likusios Usėnų pagrindinės mokyklos.

Antri  – Katyčių, o pirmi – Pamario pagrindinių mokyklų komandų mokiniai. Kintiškiams aplenkti pavyko M. Jankaus, Saugų J. Mikšo, Vilkyčių ir Juknaičių pagrindinių mokyklų komandas.  Grįžome labai pavargę, bet dieną praleidę turiningai.

Skip to content