Kintiškiai sėkmingai dalyvavo rajoninėse tinklinio varžybose

Sausio 8 ir 9 dienomis Kintų pagrindinės mokyklos dešimtokai, pasistiprinę keliais jaunesniais draugais, sėkmingai varžėsi Šilutės rajono kaimo vietovių mokyklų vaikinų ir merginų tinklinio varžybose.  Pirmąją dieną varžybos vyko mūsų mokykloje, kurioje varžėsi kintiškiai, Žemaičių Naumiesčio ir Vainuto gimnazijų vaikinai. Varžyboms sėkmingai teisėjavo gimnazistai Tomas ir Lukas V., o Kintų vaikinams pavyko įveikti abi varžovų komandas ir iškovoti pirmąją vietą.

 Sekančią dieną mūsų mokyklos merginos vyko į Vainuto gimnaziją, kur nusileisti teko tik Žemiačių Naumiesčio gimnazijos merginoms, o įveikusios vainutiškes ir Katyčių pagrindinės mokyklos merginas, iškovojo antrąją vietą.
 
Kūno kultūros mokytoja metodininkė Lina Leikuvienė
Skip to content