Kintiškiai Šilutės rajono mokinių rudens krose

Gausus būrys Kintų pagrindinės mokyklos 6-10 klasių mokinių rugsėjo 28 dieną dalyvavo rajono mokinių rudens krose. Kaip teigia mūsų fizinio ugdymo mokytoja Simona Venckienė, „pergalių šį kartą neparsivežėme, bet rezultatai džiugina“.

Aš, septintokas Eimantas, į šias rajonines varžybas vykau turėdamas vieną tikslą – užimti prizinę vietą, bet to padaryti nepavyko. Džiaugiuosi, kad rungtyniaudamas 7-8 klasių grupėje su 14 bėgikų, sugebėjau pasiekti finišą bent jau ketvirtas. Bėgau vieną kilometrą, įveikęs 500 metrų buvau maždaug 10-oje vietoje, bet likusioje atkarpoje sugebėjau pralenkti kitus šešis bėgikus. Kad kitą kartą pavyktų užimti prizinę vietą, man reikėtų daugiau pasitreniruoti. Manau, kiekvienas kroso dalyvis suprato, kad varžyboms reikia kantriai ruoštis įvairiais būdais.

Eimantas Zikas,

Jaunųjų žurnalistų klubas „Kas? Kur? Kada?“

Skip to content