Kintiškių komanda nugalėtoja rajono pavasario kroso varžybose!

Balandžio 30 d. Šilutėje, Šyšos saloje, vyko rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių pavasario kroso varžybos, kuriose sėkmingai dalyvavo kintiškiai. Mokiniai buvo suskirstyti į keturias amžiaus grupes ir varžėsi nuo 500 m iki 2000 m bėgimo nuotoliuose.  Šeštokas Vilmantas tapo nugalėtoju bėgdamas 500 m, dešimtokė Odeta užėmė antrą vietą 1000 m, o klasės draugas Vakaris 2000 m bėgime iškovojo trečią vietą. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais. Po varžybų skaičiuojami komandiniai rezultatai, kur net 11 geriausiai startavusių sportininkų duoda taškus savo mokyklos komandai. Džiugi naujiena pasiekė mūsų mokyklos bėgikus: nugalėjome ne tik pajėgias miesto pagrindines mokyklas, bet daugiau komandinių taškų surinkome ir už mokyklą nugalėjusią gimnazijų tarpe – Švėkšnos “Saulės” gimnaziją. 

Skip to content