Kintų Atviros jaunimo erdvės narių organizuotas renginys „Jaunimo naktis“

Spalio 7 dienos vakarą į Kintus sugužėjo jaunimas iš Šilutės rajono, atvyko keletas svečių iš Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos, svečiavosi ir buvę mokyklos mokiniai. Visi atvyko į Kintų Atviros jaunimo erdvės narių organizuotą renginį siaubo tema „Jaunimo naktis“. Renginyje aktyviai dalyvavo virš 60 jaunuolių.

Visi renginio dalyviai buvo išskirstyti į 5 komandas. Siaubo naktis prasidėjo nuo dalyvių susipažinimo, tuomet buvo pristatytas vakaro svečias Paulius Morkūnas, daugkartinis Lietuvos rankų lenkimo čempionas. Jis visiems dalyviams papasakojo savo gyvenimo istoriją, apie tai, kokius sunkumus turėjo įveikti, apie būdus pažinti save ir kitus, kaip vertinti žmonių rankos paspaudimą. Visi dalyviai svarstė ir diskutavo, ką galėtų nuveikti, jei rankose laikytų milijoną eurų. Tuomet vakaro svečias pamokė savanorius šokio žingsnelių, bei iškėlė iššūkį: 3 jaunuoliams išbandyti savo jėgas ir sudalyvauti rankų lenkime prieš jį vieną. Jaunuoliai, ypač vaikinai, entuziastingai sureagavo į „mestą“ iššūkį, tad greit atsirado 3 savanoriai. Po šio išbandymo, Paulius Morkūnas pamokė, kaip reikia tai daryti taisyklingai, keli norintys vaikinai išbandė jėgas. Vėliau, po pasirodymo,  pertraukos metu, jaunuolių grupelė būrėsi prie svečio, diskutavo su juo apie sportą, dalinosi patirtimis, buvo smagu stebėti drąsų ir žingeidų jaunimą.

Tuomet komandos varžėsi „Kahoot“ viktorinoje siaubo tema, vėliau vyko, ko gero, daugiausia įsitraukimo susilaukusi vaidinimo kūrimo užduotis. Visi komandų nariai labiau susibendravo, atskleidė savo kūrybiškumą. Buvo įdomu stebėti komandų sukurtus vaidinimus. Paskui vyko žaidimas tamsoje su žibintuvėliais „Dingusiųjų paieška“. Po sėkmingų paieškų vyko trumpas veiklų aptarimas. Tada visi žiūrėjo siaubo filmą, o po jo buvo organizuojama diskoteka. Paryčiais norintieji dar žaidė slėpynes tamsoje. O ryte visi pavargę nuo patirtų įspūdžių ir veiklų išvyko į namus.

AJE nariai intensyviai ruošėsi renginiui beveik 3 savaites, beveik kiekvieną dieną po pamokų ir būrelių. Per tokį trumpą laiką jie sugebėjo padaryti labai daug: apgalvoti ir paruošti dekoracijas, sukurti scenarijų, surinkti lėšas, pasiskirstyti atsakomybėmis ir kartu įveikti iškilusius sunkumus bei išspręsti atsiradusias problemas.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie renginio organizavimo vienokiais ar kitokiais būdais:

Ačiū Kintų pagrindinės mokyklos direktorei už leidimą naudotis patalpomis ir organizuoti renginį, Violetai Kližentienei, Vilijai Dreinienei, Kęstučiui Kulbokui už konsultacijas ir visokeriopą pagalbą, šauniesiems 8 klasės mokiniams už svarbią pagalbą ruošiant erdves ir dekoracijas renginiui bei pagalbą susitvarkant, puikiesiems Mokinių tarybos, teatro būrelio nariams, vakaro svečiui Pauliui Morkūnui už sukurtą jaukią ir pozityvią atmosferą, budėjusiems mokytojams Laimondui Tarozai ir Editai Radmacher, bei visiems visiems prisidėjusiems prie tradicinio renginio „Jaunimo naktis“!!!

Nuotraukos: https://photos.app.goo.gl/xpQwbC6JzERdyMGY7

Vilija Ašmonaitė,