„Kintų ereliai“ teisinių žinių konkurse „Temidė“ – antri

Jolita Mažonaitė,
4e klasės gimnazistė

Antradienį, kovo 28 dieną, Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko rajoninis jau tradiciniu tapęs teisinių žinių konkursas „Temidė“. Joje dalyvavo penkios komandos iš įvairių Šilutės miesto ir rajono mokyklų.

Kintams atstovavo net dvi komandos – „Tiesiai šviesiai“, sudaryta iš 8-10 klasių mokinių bei „Kintų ereliai“ – gimnazistai iš 4e bei 3f klasių. Konkursas buvo trijų dalių: prisistatymo, protmūšio bei atsisveikinimo. Prisistatymas ir atsisveikinimas buvo vertinami po 10 taškų, tad šios dalys buvo itin svarbios dalyvaujant konkurse. „Temidės“ dalyviai turėjo paruošti kūrybiškus, neįprastus bei su teisinėmis žiniomis susijusius namų darbus – prisistatymus ir atsisveikinimus. Džiugu, kad abi Kintų mokyklos komandos pasiruošė originaliai, neįprastai ir buvo įvertintos nemažai balų.

Kitą renginio dalį sudarė protmūšis. Jame buvo skirtingų ir įvairių klausimų, susijusių su Konstitucija, kelių eismo taisyklėmis bei žmogaus teisėmis.

„Temidės“ konkursas yra skirtas graikų teisingumo deivės Temidės garbei atminti, todėl, suprantama, kodėl klausimai yra susiję su teise, teisingumu.

Susumavus visus rezultatus, komanda „Kintų ereliai“ užėmė II- ąją vietą! O I -osios vietos niekam neužleido Vydūno gimnazijos merginų komanda „Akistata“, III-iąją pelnė Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos komanda „Pamario titanai“.

Dalyvauti buvo verta ne tik dėl gausių prizų (II-ios vietos laimėtojai gavo „Pizza Star“ dovanų kuponą ir abonementą mėnesiui į sporto klubą), bet ir dėl naujų potyrių, didesnio žinių bagažo bei naujų pažinčių ne tik su kitais konkurso dalyviais, bet ir su Šilutės policijos komisariato atstovais, Šilutės rajono savivaldybės darbuotojais.

Už Šilutės pirmos gimnazijos Kintų skyriaus komandos „Kintų Ereliai” paruošimą teisinių žinių konkursui „Temidė“ dėkojame Šilutės Pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus istorijos mokytojui Rubenui Bukavickui.

R.Bukavicko nuotraukos.  

Temide.KM 28-03-17 (1) Temide.KM 28-03-17 (8) Temide.KM 28-03-17 (10) Temide.KM 28-03-17 (20) Temide.KM 28-03-17 (23)

Skip to content