Kintų mokykla – GERA mokykla

Asta Gužauskienė,
direktorė

2018-06-15 Kintų mokyklos bendruomenės susirinkime aptarti mokyklos veiklos kokybės išorės vertinimo, kuris vyko 2018 m. balandžio 9-12 d., rezultatai. Veikla vertinta pagal 66 raktinius žodžius, kurie paaiškina veiklos kokybės rodiklių reikšmes.

Taip pat pristatyta ir aptarta 2018 m. gegužės 29 d. gauta mokyklos veiklos kokybės išorės vertinimo ataskaita. Pasitikrinome nuomones ir pozicijas vieni kitų atžvilgiu, palyginome ar viskas sutampa su ataskaitoje pateiktais aprašymais, t. y. su raštu užfiksuotu įspūdžiu iš šalies.

Džiugu, jog turime fiksuotų sėkmingų atvejų pagal visus rodiklius ir galime mokytis vieni iš kitų (tai ir darysime 2018-2019 m. m.!). Išorinio vertinimo metu užfiksuota, kad mokyklai nurodytose tobulintinose srityse labiausiai sekėsi bendradarbiauti mokiniams ir mokytojams: 10-oje klasėje – 25 sėkmės atvejai, 9-oje klasėje – 24 sėkmės atvejai, 5-oje ir 6-oje klasėse – po 16 sėkmės atvejų, 7-oje ir 4-oje klasėse – po 14 sėkmės atvejų. Kitose klasėse taip pat užfiksuoti sėkmės atvejai, iš kurių bus ko pasimokyti.

Tačiau visai mokyklos bendruomenei svarbiausia, kad

KINTŲ MOKYKLA yra GERA MOKYKLA, nes įvertinta kaip 3-iojo kokybės lygio mokykla, t. y. viršija vidurkį, tinkama, paveiki, potenciali, lanksti.

Didžiuokimės ir nenustokime eiti pirmyn, vertinkime vieni kitus ir padėkime vieni kitiems, dovanokime šypsenas, gražius žodžius ir… kalbėkimės!

Document-page-001-1

Skip to content