Kintų mokyklos darbuotojai aptarė darbus, pabaigė metus ir sulaukė Kalėdų senelio

Saulius Sodonis,
istorijos mokytojas

Paskutinę 2017 metų darbo dieną Kintų pagrindinės mokyklos darbuotojai savo dėmesį skyrė… sau patiems. Susirinkę į Daugiafunkcio centro salę aptarė nuveiktus darbus, pasidžiaugė pasiekimais bei atlikę vieną formalumą, sulaukė Kalėdų senelio su dovanomis.

Šis šventinis pasibuvimas prasidėjo rimtu darbu: slaptu balsavimu buvo renkama Darbo taryba. Suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad į ją išrinkti Ilona Venckienė, priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtojo padėjėja, Daiva Kaunienė, ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtoja, ir vyresnysis etikos bei pilietiškumo pagrindų ir geografijos mokytojas Ramūnas Grikšas.

Kintų mokyklos direktorė Asta Gužauskienė supažindino su savo, kaip įstaigos vadovo, veiklos ataskaita. Joje labai koncentruotai ir aiškiai buvo papasakoti visi metų darbai bei įvykiai. Matant tai skaidrėse ir lyginant su ankstesnių metų darbais, beliko tik pasidžiaugti: mokykla šauniai gražėja, tampa jaukesne. O tai visos jos bendruomenės – moksleivių, jų tėvų, mokytojų, administracijos bei visų techninių darbuotojų – bendro darbo rezultatas. Direktorė atskirai pažymėjo ir mokyklos rėmėjus, kurių pagalba mokykla galėjo padaryti daug gerų darbų.

Šios bendro pasibuvimo dalies pabaigoje direktorė įteikė padėkos raštus mokykloje 5, 10, 15 bei daugiau jubiliejinių metų mokykloje išdirbusiems darbuotojams. A.Gužauskienę darbuotojai taip pat pasveikino – prieš kiek daugiau nei mėnesį ji apgynė II vadybinės kategorijos įstaigos vadovo vardą. Vėliau taip pat pasveikintas buvo ir pavėluotai į šventinį susirinkimą įsijungęs mokytojas Vaidotas Vilkas – prieš kelias dienas jis apgynė aukštesnės kategorijos anglų mokytojo vardą.

Na, o toliau – linksmoji ir smagioji dalis – pasveikinti visų su šventėmis užsuko Kalėdų senelis su dviem snieguolėmis. Po bendros dainos, išsakę kiekvienas seneliui savo metų gerus darbus, visi gavo dovanėlių.

DSC01878 DSC01883 DSC01899 DSC01918 DSC01924 DSC01940 DSC02051 DSC02062 DSC02086 DSC02104 DSC02119 DSC02132 DSC02155 DSC02192 DSC01991 DSC02212

Skip to content