Kintų mokyklos nuotrauka ir linkėjimai įdėti į „Laiko kapsulę“

Deimanė Grakauskaitė,
Mokinių tarybos pirmininko pavaduotoja

Sausio 27 dieną Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko pokalbis „Laiko kapsulė – diskusija su istorikais“. Renginyje dalyvavo įvairių rajono mokyklų atstovai bei Šilutės krašto istorikai ir archeologas. Pastarieji dalyvavo diskusijoje apie Lietuvos praeitį, ateitį ir kitus mums svarbius įvykius.

Laiko kapsulė – tai Lietuvos moksleivių sąjungos organizuojamo projekto Šimtmečio kapsulė, keliaujanti per visą Lietuvą. Renginio metu į ją mokyklų atstovai įdėjo savo mokyklų nuotraukas su palinkėjimais ateities kartoms. O įdomiausia tai, jog ši kapsulė bus atidaryta tik po 100 metų, o ten sudėtos nuotraukos bus nusiųstos atgal į mokyklas bei įstaigas. Tai puiki idėja paminėti Lietuvos šimtmetį ir skleisti žinią ateities kartoms.

Tai buvo labai produktyvus ir naudingas renginys!

IMG_8920

Skip to content