Kintų pagrindinėje mokykloje paminėtas Lietuvos šimtmetis (papildyta)

Deimantė Grakauskaitė,
9 klasės mokinė,
Mokinių tarybos pirmininko pavaduotoja

Vasario 15 dieną Kintų pagrindinėje mokykloje vyko netradicinės pamokos. Pamokų veikla buvo susieta su artėjančiu Lietuvos šimtmečio paminėjimu. Kiekviena klasė turėjo atlikti vienodus darbus ir atskleisti savo meilę Lietuvai.

Per pirmą pamoką visi mokiniai iš siūlų pynė trispalves apyrankes ir kūrė eilėraštį Tėvynei. Eilėraščiuose atsispindėjo mokinių originalios mintys ir jie turėjo galimybę pasijusti tikrais poetais. 2, 3 ir 4 pamokų metu drauge kūrėme trijų Lietuvos vėliavos spalvų plakatus, o po to juos sudėjome į vieną didelę, gražią ir patriotišką mokyklos vėliavą.

Aktyviai savo netradicinėmis veiklomis prie Lietuvos šimtmečio dienos paminėjimo prisidėjo ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupės bei pradinių klasių mokiniai.

Mano nuomone, ši diena buvo labai naudinga, nes galėjau prisiminti istorijos smulkmenas, kurios labai svarbios mums.

Vasario 15 dieną, Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio dienos išvakarėse, Kintų pagrindinėje mokykloje buvo paminėta ši garbinga sukaktis.

Tos dienos fotoreportažą galima pamatyti paspaudus čia.

Skip to content