Kintų pagrindinės mokyklos merginų ir vaikinų tinklinio komandos – prizininkės rajone!

Pastarąsias dvi savaites Kintų pagrindinėje mokykloje vyravo tinklinio dvasia: gimnazistai teisėjavo varžyboms, jaunesnieji mokiniai jas stebėjo, aptarinėjo ir palaikė savo vyresniuosius draugus. Sausio 17 dieną mokykloje vyko rajono kaimo vietovių mokyklų merginų ir vaikinų zoninės tinklinio varžybos, o 22 dieną merginų finalinės tinklinio varžybos. 
Kintiškiai zoninėse varžybose varžėsi su Vilkyčių ir Juknaičių pagrindinių mokyklų vaikinų ir merginų komandomis. Juknaitiškiams nepavyko laimėti nė vienų varžybų ir į finalus jie nepakliuvo. Merginų finalinėse varžybose varžėsi Kintų, Vilkyčių, Usėnų pagrindinių mokyklų ir Žemaičių Naumiesčio gimnazijos sportininkės. Nugalėtojomis tapo naumiestiškės, antrą vietą iškovojo kintiškės, o trečią vietą Vilkyčių pagrindinės mokyklos merginos. Sausio 24 dieną Kintų pagrindinės mokyklos vaikinai vyko į Katyčių pagrindinę mokyklą, kurioje vyko vaikinų rajono kaimo vietovių mokyklų finalines tinklinio varžybos.Labai atkaklioje, gražioje ir lygiavertiškoje kovoje kintiškiai iškovojo trečią vietą, nes pavyko įveikti Katyčių pagrindinės mokyklos vaikinus, antrieji vaikinai iš Vilkyčių, o nugalėtojais tapo Žemaičių Naumiesčio gimnazijos sportininkai.
 Kintų pagrindinės mokyklos vaikinų ir merginų tinklinio komandas sudarė beveik visi dešimtokai ir devintokai Julius su Deimante. Auklėtinių pasiekimais ir jų gebėjimais žaisti tinklinį patenkinta ne tik kūno kultūros mokytoja, bet ir jie patys. 
Skip to content