Kintų pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinių komanda finalinėse rajono ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose iškovojo II vietą.

Vasario 25 dieną Šilutės r. Katyčių pagrindinėje mokykloje vyko rajono kaimo mokyklų finalinės  varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Rungtyniavo penkios pradinių klasių mokinių komandos.  Varžydamiesi mokiniai turėjo puikią galimybę pasitikrinti kaip įvaldė skirtingų estafečių atlikimo technikas.  Kintiškiams geriausiai sekėsi estafetės – grindų riedulio ,,slalomas“ ir šuoliukai su šokdyne. Kintų pradinukų komanda įveikė Žemaičių Naumiesčio, Vainuto, Juknaičių  komandas ir nusileidusi tik Katyčių mokyklos pradinukams iškovojo II vietą rajone.

                                                                                           Mokytoja Vida Viršilienė

Skip to content