Kintų vaikai – akcijos „Pamario vaikai – švarios gamtos draugai” dalyviai

Daiva Kaunienė,
ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtoja

Rugsėjo 21-25 dienomis Kintų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės dalyvavo Šilutės rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų pilietinės akcijos „Pamario vaikai – švarios gamtos draugai“ netradicinio ugdymo savaitės „Gyvename švariai – augame sveikai“ veikloje.

Šią savaitę vaikai, vadovaujami auklėtojos Daivos Kaunienės ir mokytojos Sonatos Rangienės, atliko įvairių darbų, susietų su atliekų rūšiavimu. Buvo tinkamai rūšiuojamos atliekos, gaminami spalvoti malūnėliai, muzikiniai instrumentai, mokomasi pedagogių sukurtos skanduotės:

Mes tvarkingi, energingi,
Mes rūšiuojam ir eiliuojam.
Kai švaru ir gražu – mums visiems Kintuos smagu!

Rugsėjo 29 dieną Šilutėje vyko baigiamasis šios akcijos renginys, kuriame dalyvavo visi priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai, lydimi mokytojos Sonatos, ir ikimokyklinio ugdymo grupės penkiamečiai vaikai, globojami auklėtojo Laimondo Tarozos. Akcijos dalyviai pamatė teatralizuotą personažų programą, šoko, prisistatė, skandavo savo skanduotę ir buvo apdovanoti rėmėjų dovanomis.

Skip to content