Kintų vaikinai – rajono tinklinio varžybų prizininkai!

Lina LEIKUVIENĖ,
kūno kultūros vyresnioji mokytoja

Š. m. vasario 3 d. Vainuto gimnazijoje vyko rajono kaimo vietovių mokyklų vaikinų, gimusių 1998 metais ir jaunesnių, tinklinio finalinės varžybos.

Į varžybas atvyko net septynių mokyklų (Vainuto ir Žemaičių Naumiesčio gimnazijų, Kintų, Usėnų, Vilkyčių, Katyčių ir Saugų pagrindinių mokyklų) komandos, kurios burtų keliu buvo suskirstytos į pogrupius. Tarp visų komandų vyko atkakli kova, nė vienos pergalės nepavyko pasiekti tik saugiškiams.

Kintų vaikinai iškovojo garbingą trečiąją vietą, o finalą laimėjo Žemaičių Naumiesčio gimnazistai, įveikę katytiškius.

Smagu, kad Kintuose tinklinis populiarėja, mokiniai vis geriau įvaldo sunkią šio žaidimo techniką ir taiko taktikos veiksmus bei noriai žaidžia laisvalaikiu.