Kintuose – Lietuvos mažųjų žaidynės

Sonata Rangienė,
priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Kovo 13 d. Kintų pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2018“ I etapo festivalis. Jas surengti pakvietė Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

„Lietuvos mažųjų žaidynės“ – projektas, skirtas didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį. Taip pat skatinti Lietuvos mokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

Šventė prasidėjo visų pedagogų ir vaikų bendra daina „Lietuvos pilietis“, paminint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Po to, visi buvo pakviesti nuotaikingai mankštai. Apšilusios komandos greitai, linksmai ir energingai įveikė penkias estafetes: lindo per tunelį, šoko per kliūtis, mėtė kamuolius, bėgo, šokinėjo ir atliko kitas užduotis. Rungtyniavo 36 ugdytiniai iš „Boružiukų“, „Saulučių“ ir „Zuikučių“ grupių. Netrūko azarto, ryžto, susikaupimo bei būrio sirgalių palaikymo. Visiems festivalio dalyviams įteikti diplomai. O greičiausiųjų ikimokyklinio amžiaus ugdytinių laukia II etapas, kuris vyks balandžio 4 d. Šilutėje.

AČIŪ visiems prisidėjusiems prie įspūdingos šventės bei animacinių filmų personažams už sukurtą nuostabią nuotaiką!

Daugiau nuotraukų galima pamatyti čia

1a 2a 3a 4a 5a

Skip to content