KINTUOSE – VIENAS IŠ 15-TO MOKSLO FESTIVALIO „ERDVĖLAIVIS – ŽEMĖ“ RENGINIŲ!

15-tame mokslo festivalyje „Erdvėlaivis – Žemė“ tarp universitetų, kolegijų, institutų, gimnazijų ir miestų mokyklų, kur vykdomi festivalio renginiai, įsiterpė ir Kintų pagrindinė mokykla.

2018-09-13 Kintuose vyko paskaita „Papildytos realybės technologijos pritaikymas viešinime“ (lektorius – Klaipėdos valstybinės kolegijos Technologijų fakulteto Informacinių technologijų katedros vedėjas Gintaras Kučinskas).

Paskaitoje mokiniai susipažino kaip technologijomis galima papildyti realiai matomą vaizdą, stebėjo realiai veikiančius pavyzdžius. Kad vykusi „Pamoka kitaip“ buvo vertinga, informatyvi bei įdomi, leidžia spręsti mokinių pakeltų rankų „miškas“ atsakant į klausimą paskaitos pabaigoje „Ar paskaita naudinga, ar daug naujo sužinojote?“.

Į paskaitą Kintuose turėjo galimybę registruotis vyresniųjų klasių mokiniai iš visų Šilutės rajono pagrindinių mokyklų bei gimnazijų, galimas dalyvių skaičius – 150. Smagu, kad prie kintiškių prisijungė mokiniai iš Saugų bei Vilkyčių ir gaila, kad šia galimybe nepasinaudojo kitos rajono mokyklos, nes dar buvo likusių laisvų vietų.

Kodėl renginys vyko Kintuose? Tai festivalio organizatorių dovana Kintų mokyklai už itin aktyvų dalyvavimą kiekvienais metais festivalio renginiuose. Kad Kintų mokiniai plėstų akiratį domėdamiesi mokslu, esame labai labai labai dėkingi Ingridai Cyrolies, ugdymo karjerai koordinatorei, biologijos-chemijos mokytojai. Ačiū!!!

Kokiuose 2018 m. mokslo festivalio renginiuose dalyvaus kintiškiai?

2018-09-13  (Kaunas, LSMU)

Pažintis su žmogaus anatomija

2018-09-14 (Kaunas, KTU)

  • Virtuali realybė čia ir dabar.
  • Ar gali garsiau išrėkti negu 140 dB?
  • Kaip užprogramuoti robotą?
  • Aplankyk infomobilį, susipažink su inžinerine pramone (STEM laboratorija ant ratų. Inžinierinės pramonės specialistų darbas).

2018-09-18 (Klaipėda, KVK, Sveikatos mokslų fakultetas)

Būk alchemiku (kosmetikos priemonių gamyba)

2018-09-19 (Klaipėda,  Aukštoji jūreivystės mokykla).

Atskleisk laivo valdymo paslaptį

2018-09-20 (Klaipėda, KVK, Technologijų fakultetas)

Įrenginių valdymas mintimis.

Asta Gužauskienė,

Kintų pagrindinės mokyklos direktorė

2018-09-13

1 (1)245678

Skip to content