Klasė klasei, 2019-02-26

Integruotos matematikos-biologijos pamokos ,,Kintamumo tyrimas“ 8 klasės mokiniai, konsultuojami mokytojų Ingridos Cyrolies ir Pranciškaus Viršilo, sumaniai perteikė savo mokymosi veiklos rezultatus 7 klasės mokiniams.

Septintokus stebino vyresnių mokinių atlikti tyrimai apie klasės mokinių požymių kintamumą, nubraižytos skirtingo tipo diagramos ir jų  partneriškas pristatymas bei originaliai sukurtos užduotys.

Aštuntokams patiko toks tiriamasis ir kūrybinis mokymasis nuo žinių iki kompetencijų, todėl tokių pamokų norėtų ir ateityje.

Septintokai, norėdami turėti daugiau panašių pamokų, panoro su savo ugdymosi rezultatais netolimoje ateityje supažindinti šeštokus.

Greta Freitagaitė,

Paulius Narbutas,