„Komiksai ir gyvenimas miestelyje“

Lapkričio 15 dienos popietę Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale  svečiavosi komiksų autorė Gerda Jord. Į susitikimą su kūrėja buvo pakviesti Kintų pagrindinės mokyklos 10 klasės moksleiviai ir  Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus 3 ir  4 klasių gimnazistai. Moksleiviai sužinojo kas yra komiksai, jų istorija ir struktūra.  Autorė pristatė savo kūrybą :  2014 m. kartu su Migle Anušauskaite sukūrė ir išleido komiksų romaną suaugusiems „10 litų“, 2016m. išleido knygą “Gertrūda”,  2018m. į lietuvių kalbą išvertė Scoto McCloudo knygą “Kas yra komiksai? Istorija, struktūra, poveikis”, 2019 m. turėtų skaitytojus pasiekti nauja knyga “Daugiabutis”. Autorė kartu su dalyviais atsakė į klausimus : Kodėl miestelis – gera aplinka kūrybai? Tai kaip dabar yra su tais komiksais Lietuvoje ir aplink ją? Ar komiksai yra šiuolaikinis menas?

Vitalija Vyšniauskienė,

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos

Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė

DSC_0861DSC_0863DSC_0866

Skip to content