Koncertas „Mamai“

Ilona Papievienė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Balandžio 27 dieną Kintų daugiafunkciame centre vyko gražus šventinis renginys, skirtas Mamai.

Daugiafunkcio centro fojė veikė mokinių darbų parodėlė (mokytojos Sonata Rangienė ir Judita Jakienė bei mokytojai Antanas Viselga ir Pranciškus Viršilas).

Šventinį koncertą pradėjo moterų šokių grupė „Kanarėlės“, maloniai nustebinusios savo šokiu „Obelų žieduose“. Puikiai šoko mokyklos šokių kolektyvo „Deima“ mergaičių grupė, trankiai –  suaugusiųjų šokių grupė „Kintai“.

Gausiai susirinkusiems žiūrovams fortepijonu grojo Jolita Mažonaitė ir Vytenis Papievis. Augustė Ežerskytė nustebino daina „Kai buvome jauni“. Linksmai dainavo ir mokinių vokalinis ansamblis.

Visi džiaugsmingai klausėsi moterų vokalinio ansamblio, kuriam vadovauja muzikos vadovė Laima Bušininkienė.

Mamas ir močiutes nuoširdžiai sveikino gausus būrys jaunų mamų su vaikučiais – tai Mamyčių klubas.

Visi kolektyvų vadovai buvo apdovanoti padėkos atvirukais bei gėlėmis.