Koncertas, skirtas Šeimos dienai

Elvyra Rimkuvienė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Gegužės 13 d. Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciame centre  vyko gražus ikimokyklinės, priešmokyklinės grupės bei pradinių klasių mokinių koncertas, skirtas Šeimos dienai.
Mokiniai atsakingai ruošėsi renginiui  ir laukė atvykstančių šeimos narių,  kad jiems galėtų padėkoti už rūpestį ir širdies šilumą.

Šventę pradėjo 3 klasės mokiniai spektakliu ,,Vilkas ir ožiukai”. Nuotaikingą vaidinimą žiūrovai stebėjo įdėmiai ir mažiesiems aktoriams negailėjo aplodismentų.

Ikimokyklinės grupės vaikai padainavo ,,Mamytės ir močiutės pasaka”,   ,,Šeimininkė ir meistrelis”.

Priešmokyklinukai pradžiugino šokiu ,,Plojam su rankytėm”  bei dainelėmis ,,Du ežiukai” ir ,,Sliekų lietus”.

Pirmos klasės mokiniai susirinkusiems skaitė  eilėraštį ,,Mamai”,  dainavo ,,Tindi rindi”, ,,Žiogelis” bei linksmai šoko ,,Saulės zuikučius”. Antrokai nudžiugino trankiu šokiu ,,Kaubojai”.

Trečios klasės mokiniai koncertą paįvairino eilėmis, daina ,,Bitė Ritė” ir nuotaikingu  ,,Pepės Ilgakojinės” šokiu.

Ketvirtokai maloniai nustebino liaudiška daina ,,Žmonės ant kalnų”, ,,Valso” šokiu  bei daina ,,Traukinys”.

Muzikos mokyklos mokiniai koncertą papildė grodami įvairius muzikos kūrinius, o šventę vainikavo 1-4 klasių mokinių choro daina.