Konkursas – paroda „Skudurinė Onytė“ – pradinių klasių mokiniams!

Gruodžio mėnesį, pradinių klasių mokiniai su savo tėveliais siuvo mielas, gražias, ypatingas, skudurines lėlytes. Dauguma mokinių, siuvo su savo šeimos nariais. Tai buvo malonus rūpestėlis visai šeimai.

Skudurines Onytes siuvo net 15 mokinių! Aktyviausiai dalyvavo trečios ir pirmos klasės mokiniai ir jų tėveliai. Išrinktos pačios originaliausios ir meniškiausios skudurinės Onytės: pirmos klasės – Ado Mačiulaičio, Ugnės Kumetytės, Lukos Valiukevičiūtės, Evitos Vyšniauskaitės. Elijos Jonauskaitės antros klasės. Trečios klasės – Gytės Valiukevičiūtės, Saulės Bžeskutės, Viktorijos Venckutės, Urtės Vyšniauskaitės, Justės Papievytės, Ingridos Lučinskaitės. Ketvirtos klasės – Kamilės Pustavojūtės, Gintarės Mizgirytės ir Igno Jonausko.

Konkursą – parodą „Skudurinė Onytė“ organizavo trečios klasės mokytoja metodininkė Ilona Papievienė. Mokiniai laureatai apdovanoti diplomais ir specialiais prizais. Nuoširdus ačiū mokiniams ir jų tėveliams už bendrystę siuvant skudurines lėlytes. Žiemos vakarai tapo ilgesni ir įdomesni, ypatingi ir kūrybingi!

Ilona Papievienė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content