Konkursas –paroda „Skudurinė Onytė“- pradinių klasių mokiniams!

Visą vasario mėnesį, pradinių klasių mokiniai su savo tėveliais galėjo siūti mielas, gražias, skudurines lėlytes. Dauguma mokinių, siuvo su savo šeimos nariais per mokinių žiemos atostogas. Tai buvo malonus rūpestėlis visai šeimai. Iš mokinių pasakojimų ir įspūdžių, buvo aišku, kad padėjo siūti ir močiutės, ir net seneliai! Tai galėtų būti ir tradicija, žiemos vakarais su visa šeima – lėlytė Onytė kitaip!

Skudurines Onytes siuvo net 25 mokiniai! Aktyviausiai dalyvavo pirmos klasės mokiniai ir jų tėveliai. Klasėje esantys 13 mokinių, visi pasiuvo ypatingai gražias Onytes. Išrinktos pačios originaliausios ir meniškiausios skudurinės Onytės: pirmos klasės – Gytės Valiukevičiūtės, Donato Palubinsko, Dainiaus Pustavojaus, Roko Šertvyčio, Urtės Vyšniauskaitės, Danieliaus Grikšo, Eglės Gečaitės, Viktorijos Venckutės. Antros klasės – Kamilės Pustavojūtės, trečios klasės – Gusto Lukoševičiaus, Deimantės Venckutės ir ketvirtos klasės – Aistės Kasperiūnaitės.

Konkursą – parodą „Skudurinė Onytė“ organizavo pirmos klasės mokytoja metodininkė Ilona Papievienė. Mokiniai laureatai apdovanoti diplomais ir specialiais prizais. O visi dalyvavusieji- prizais. Nuoširdus ačiū mokiniams ir jų tėveliams už bendrystę siuvant skudurines lėlytes. Tik būnant su šeima kartu, ir darant, kad ir mažus darbus – visada ateis sėkmė!

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Ilona Papievienė

Skip to content