Konsultacija įgyvendinant projektą „Kokybės krepšelis”

2021-11-03 Kintų mokykloje svečiavosi Klaipėdos Vitės progimnazijos direktorė Renata Venckienė – konsultantė projekte „Kokybės krepšelis”.

Mokykla, vykdydama šį projektą, per 2020-2021 ir 2021-2022 m. m. siekia pagerinti kalbų (lietuvių, anglų, rusų), tiksliųjų (matematikos, informacinių technologijų), gamtos (biologijos, fizikos, chemijos), socialinių mokslų (istorijos, geografijos) akademinius pasiekimus 5-10 klasėse.

Konsultacijos metu aptartti rezultatai per pirmuosius projekto įgyvendinimo metus, nusimatytos gairės siektiniems rezultatams ir jų pamatavimui per antruosius projekto įgyvendinimo metus.

Pasidžiaugta, kad Kintų mokykla, nepaisant vis iškylančių nenumatytų aplinkybių, nuosekliai laikosi nusimatyto plano ir kryptingai siekia užsibrėžto rezultato.

Administracijos informacija