Kurk savo permainas!

Šiais metais buvo vykdomas Kintų atviros jaunimo erdvės „Noriu. Galiu. Darau“ projektas „Kurk savo permainas!“, kurio tikslas – skatinti, vystyti ir praturtinti Kintų seniūnijos mažiau galimybių turintį, mažiau motyvuotą jaunimą per savanorišką veiklą, kuri prisidėtų prie socialiai atsakingo bendruomenės nario stiprinimo. Projektą finansavo Šilutės rajono savivaldybė.

Projekto lėšomis mokinių veiklai buvo įsigyta profesionali vaizdo kūrimo įranga ir kt.

Kintų AJE nariai projekto metu sukūrė reklaminį filmuką apie mažiau galimybių turinčio, mažiau motyvuoto jauno žmogaus savanorystę, kurį Kintų bendruomenei pristatys po karantino.

Pasiekti rezultatai: besiformuojantis pozityvus mažiau motyvuotų jaunų žmonių požiūris į savanorišką veiklą bei tikslingas įsitraukimas į ją.

 

Kintų AJE „Noriu. Galiu. Darau“ kuratorius

Laimondas Taroza

Skip to content