Laiko dantys aštrūs

Nijolė Sodonienė,
lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Integruotą biologijos ir lietuvių kalbos pamoką­-spaudos konferenciją „Laiko dantys aštrūs“ gruodžio 17 d. Kintų pagrindinės mokyklos 7 klasėje vedė mokytojos Ingrida Ežerskienė ir  Nijolė Sodonienė.

Spaudos konferencijos dalyviai buvo ne paprasti septintokai, o laikinai tapę Sveikatos universiteto dėstytojais, higienos gydytojais, odontologais, mokslininkais, etnologais, kalbotyrininkais, etnografais ir, žinoma, spaudos atstovais-žurnalistais.

Buvo padaryti 8 pranešimai, naudojantis skaidrėmis, apie danties sandarą, rūšys, kaitą, priežiūrą, ligas, atliktą tyrimą bei dantis lietuvių mįslėse, patarlėse, frazeologizmuose. Kiekvienas pranešėjas atsakė į žurnalistų klausimus.

Septintokai, išklausę dainą apie visagalį laiką, kartu su mokytojomis išsiaiškino lietuvių patarlės „Laiko dantys aštrūs” prasmę ir kodėl būtina rūpintis dantimis, kaip ir visu kūnu, dabar ir kasdien.

Skip to content