Laiškas Lietuvai

Aurimas Liekis,
dailės mokytojas metodininkas

Norėtųsi pasidžiaugti 7 – 10 klasių mokiniais, kurie įvairiais būdais rašė, iliustravo, komponavo laiškus ir savo palinkėjimus Lietuvai.

Tai – Greta Freitakaitė 7 kl, Karolis Vaitkus 7 kl, Edvina Bimšaitė 7 kl, Skaistė Kaunaitė, Gabrielė Jurjonaitė 8 kl, Govinda Valčiukaitė 8 kl. Gabrielė Pielikytė 8 kl,  Vakarė Jusytė 8 kl, Agnė Marozaitė 8 kl, Deimantė Piečiutė 8 kl, Paulius Bakutis 10 kl, Lukas Paskalskis 10 kl, Vanesa Paskalskytė 10 kl, Viktorija Šmitaitė 10 kl, Deimantė Naujanytė 10 kl. ir kiti.

Grafikos darbuose mokiniai mokėsi derinti ne tik įvairių stilių, ranka rašytą šriftą su kitais grafiniais simboliais, bet ir derino spalvas, sendino popierių, ieškojo savitų išraiškos priemonių, naudojo tautinės heraldikos elementus.

Mokiniai džiaugėsi ir smagiu kūrybiniu procesu, ir darbo rezultatais, dalinosi įvairiomis patirtimis. Norisi tikėti, kad gražūs ir prasmingi žodžiai ir piešiniai puoš mus ne tik valstybės jubiliejaus išvakarėse, bet bus ir viltimi ateities Lietuvai.