Lietuvių k. ir dailės integruota pamoka „Ruduo“

Spalio 7 dieną 3 klasės mokiniams vyko integruota anglų k., lietuvių k. ir dailės integruota pamoka „Ruduo“, kurią vedė anglų kalbos mokytoja Gintarė Mačiulaitienė ir Ilona Papievienė.

Pamokos metu mokiniai praplėtė anglų kalbos žodyną (išmoko keletą naujų žodžių, bei pakartojo jau žinomus), pasikartojo metų laikus, rudens mėnesių pavadinimus, medžių pavadinimus, vaisius ir daržoves. Taip pat vaikai supažindino anglų k. mokytoją su „Pasisveikinimo lentele“, parodė, ką, kurie ženklai reiškia.


Mokiniai atliko įvairias užduotis: prisiminė vienarūšes sakinio dalis, veiksnį ir tarinį; skaitė trumpą istoriją apie rudenį, užbaigė sakinius įrašydami trūkstamus žodžius; patys galvojo sakinukus su vienarūšėmis sakinio dalimis.


Pamokos įtvirtinimui dirbo porose, ant rudeninių lapų rašė mokytojų užduotų klausimų atsakymus. Geriausiai atlikę užduotis buvo apdovanoti prizais.


Veiklos metu mokiniai įgijo naujų žinių ir bendradarbiavimo įgūdžių patirties.

G. Mačiulaitienė,
Anglų k. mokytoja

Ilona Papievienė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content