Lietuvių kalbos ir literatūros pamokos bibliotekoje:  „Renkuosi knygą ir skaitau“

Nijolė Sodonienė,
lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Rugsėjo mėnesį su 8, 9 ir 10 klasių mokiniais sutarėme, kad būtų įdomiau ne kiekvienam individualiai pasirinkti, kokią knygą skaityti laisvalaikiu, o patariant bendraklasiams, bibliotekininkėms ar mokytojai.

Tad kiekvienai klasei lietuvių kalbos ir literatūros pamoka  „Renkuosi knygą ir skaitau“  ir vyko Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale. Bibliotekininkės Nijolė Justienė ir Vitalija Vyšniauskienė merginoms ir vaikinams noriai patarė, padėjo susirasti norimą knygą ar kokią nors rekomendavo. Buvo smagu stebėti, kaip bendraklasiai tarpusavyje bendrauja, apibūdina jau skaitytą knygą ir siūlo būtent su ja leisti laiką. Kai kuriems vaikinams apsispręsti padėjau ir aš – tikiuosi, rekomenduotos knygos jiems bus įdomios.

Mokiniai, registravęsi pas bibliotekininkę Nijolę Justienę, tuoj pat susiradę jaukią vietą skaitykloje įniko skaityti. Viliuosi, kad pasirinktą knygą spalio mėnesio paskutinės savaitės pamokose kūrybingai recenzuos bendraklasiams.

Viena kitai pataria aštuntokės.
Viena kitai pataria aštuntokės.
Elijui, Tadui, Lukui ir Mantui nelengva pasirinkti.
Elijui, Tadui, Lukui ir Mantui nelengva pasirinkti.
Vakarė nemažai skaito, o ką šįkart pasirinks?
Vakarė nemažai skaito, o ką šįkart pasirinks?
Dešimtokams patarimų negailėjo bibliotekininkė Vitalija Vyšniauskienė.
Dešimtokams patarimų negailėjo bibliotekininkė Vitalija Vyšniauskienė.
Su devintokais bendrauja bibliotekininkė Nijolė Justienė.
Su devintokais bendrauja bibliotekininkė Nijolė Justienė.
Aštuntokai skaitys šias knygas.
Aštuntokai skaitys šias knygas.
Evelina ir Ugnė jau knygos pasaulyje.
Evelina ir Ugnė jau knygos pasaulyje.
Mokytoja Nijolė Sodonienė konsultuoja devintokus.
Mokytoja Nijolė Sodonienė konsultuoja devintokus.
Skip to content