Lietuvių kalbos konkursas — viktorina „Kalba yra mūsų tauta… Kalba esame mes”(A. Šataité), skirtas Lietuvos krepšinio šimtmečiui paminėti

Vasario 8 dieną Kintų pagrindinės mokyklos 4 klasės mokiniai Kamilė Pustovojūtė ir Benas Mačiulaitis dalyvavo respublikiniame 4 klasių mokinių lietuvių kalbos konkurse-viktorinoje „Kalba yra mūsų tauta…Kalba esame mes“ (A. Šataitė), skirto Lietuvos krepšinio šimtmečiui paminėti.

Mokiniai parengė namų darbą – akrostichą „KREPŠINIS, atliko įvairias užduotis,  naudojant interaktyvias programas: KAHOOT, LIVEWORKSHEET, praplėtė savo krašto pažinimo, gimtosios kalbos (gramatikos, teksto suvokimo) žinias, gebėjimus bei literatūrinę patirtį.

Mokiniai apdovanoti  Erudito licėjaus padėkomis.

Irena Šerkienė,

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content