Lietuvių kalbos pamoka parodoje „Mažosios skulptūros“

Nijolė Sodonienė,
lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Septintokams spalio 19 dieną lietuvių kalbos pamoka „Aprašymas. Pastraipa“ vyko Šilutės F. Bajoraičio bibliotekos Kintų filiale. Čia yra galimybė apžiūrėti Aušros Jasiukevičiūtės ir Daumanto Kučo parodą „Mažosios skulptūros“.

Pamokos pradžioje bibliotekininkė Vaida Nausėdaitė trumpai, bet įdomiai apibūdino parodos eksponatus.

Po to mokiniai, apžiūrėję įvairius dailininkų darbus, gavo mokytojos užduotį: pasirinkti vieną eksponatą ir apie jį kurti aprašymo pastraipą. Namų darbų užduotis – pabaigti ar redaguoti parašytą pastraipą.
Septintokai praplėtė savo akiratį ir mokėsi tokioje nekasdieniškoje aplinkoje.

Kiekvieną darbą reikia atidžiai apžiūrėti ne tik iš išorės. Šitokia Vyčio skulptūra  dovanojama  užsienio šalių prezidentams. Užduotis - pasirinkti vieną eksponatą ir sukurti aprašymo pastraipą. Užduotis - pasirinkti vieną eksponatą ir sukurti aprašymo pastraipą. Septintokams  bibliotekininkė  Vaida Nausėdaitė  pasakojo apie parodos eksponatus. Apie parodą ir dailininkų nuomonę galima paskaityti.

Skip to content