Lietuvių kalbos pamoka Sigutės Ach darbų parodoje

Deimantė Pociutė,
7 klasė

Rugsėjo 15 dieną mums, septintokams, lietuvių kalbos pamoką „Aprašymas. Pastraipa“  mokytoja Nijolė Sodonienė vedė Kintų Vydūno kultūros centre, kuriame vyko Sigutės Ach darbų paroda.

Pamokos pradžioje šio centro darbuotoja Asta Neimantienė trumpai apibūdino parodą.

Paskui, prisiminę, kas būdinga aprašymui, apžiūrėję įvairius dailininkės darbus, gavome  mokytojos užduotį: pasirinkti vieną eksponatą ir apie jį užsirašyti pastabas, t.y. pasiruošti medžiagą aprašymo pastraipai sukurti. Vėliau kiekvienas turėjo paaiškinti, kodėl būtent šį darbą pasirinko. Žinoma, namų darbų užduotis – parašyti sklandžią pastraipą.

Pamoka buvo įdomi, nes praplėtėme savo akiratį ir mokėmės tokioje nekasdieniškoje aplinkoje.

Skip to content