„Lietuvos Mažųjų žaidynės 2019“

Vasario 25 dieną Kintų pagrindinėje mokykloje vyko „Lietuvos Mažųjų žaidynės 2019“ pirmojo etapo šventė.

„Lietuvos mažųjų žaidynės” – projektas, skirtas skatinti vaikus pajusti judėjimo džiaugsmą, susipažinti su olimpinėmis vertybėmis tiek sporte, tiek gyvenime. Projektą finansuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, o koordinuoja Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Jau antrus metus iš eilės Kintų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus jaunieji sportininkai dalyvauja šiame projekte.

Šiemet žaidynės prasidėjo skambant olimpiniui himnui. Visi maži ir dideli dalyvavo  iškilmingoje eisenoje ir nuotaikingoje mankštoje. Komandos varžėsi keturiose estafetėse. Rungtyniavo 42 ugdytiniai iš „Boružiukų“, „Saulučių“ ir „Zuikučių“ grupių. Puiki nuotaika ir vaikų entuziazmas nedingo visą šventę.  Visiems sportininkams įteikti I-mo etapo dalyvio diplomai.

Dėkojame kūno kultūros mokytojai Linai Leikuvienei  už bendradarbiavimą bei gausiam sirgalių būriui už palaikymą!

NUORAUKAS GALITE PAMATYTI PASPAUDĘ ČIA.

 

Sonata Rangienė,

priešmokyklinio ugdymo mokytoja 

Skip to content