„LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS – 2022″ II ETAPAS

Lietuvos mažųjų žaidynės – didžiausias šalyje ikimokyklinio ugdymo vaikams skirtas sporto projektas, kuriuo siekiama didinti vaikų fizinį aktyvumą ir nuo mažens ugdyti įprotį sportuoti bei pozityvų požiūrį į aktyvią gyvenseną. Taip pat ugdyti garbingo varžymosi idėją, bendravimą ir bendradarbiavimą tarp pedagogų, supažindinti vaikus su olimpinėmis vertybėmis. Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

Gegužės 6 d. Visi darželio ugdytiniai dalyvavo Lietuvos mažųjų žaidynių II-jame etape. Žaidynės prasidėjo judria ir nuotaikinga mankšta. O po jos visos komandos nuskubėjo prie paruoštų rungčių. Vaikai rungtyniavo įvairiose estafetėse: lindo per tunelį, šoko per kliūtis, bėgo, šokinėjo ir atliko kitas užduotis. Dalyviai buvo apdovanoti II-ojo etapo dalyvio diplomais.

Gabrielė Kumutaitytė,

ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė

Skip to content