,,Lietuvos mažųjų žaidynės 2023″ II etapas

,,Lietuvos mažųjų žaidynės” – didžiausias šalyje ikimokyklinio-priešmokyklinio ugdymo vaikams skirtas sporto projektas, kuriuo siekiama didinti vaikų fizinį aktyvumą ir nuo mažens ugdyti įprotį sportuoti bei pozityvų požiūrį į aktyvią gyvenseną.

Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

Balandžio 21 d. visi darželio ugdytiniai dalyvavo ,,Lietuvos mažųjų žaidynių” II-ajame etape. Žaidynės prasidėjo linksmu šokiuku ir mankšta. O po jos visos komandos nuskubėjo prie paruoštų rungčių. Vaikai rungtyniavo įvairiose estafetėse: lindo per tunelį, mėtė kamuoliukus į tunelį, spardė kamuolį į vartus, bėgo, dėliojo ir rinko maišelius.

Dalyviai buvo apdovanoti II-ojo etapo dalyvio diplomais.

Gintarė Mačiulaitienė,

priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Skip to content