Lietuvos moksleivių sąjungos Rudens Forume 2015

Vytenis Papievis,
10 klasė

Spalio 16-18 dienomis 7 Šilutės rajono savivaldybės moksleivių savivaldos (ŠRSMS) savanoriai, tarp jų ir aš, dalyvavome  Utenoje vykusiame Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) Rudens Forume 2015, kuriame susirinko daugiau kaip 300 moksleivių iš visos Lietuvos. 

Pirmą dieną išklausėme LMS prezidentės A. Burneikaitės metinį pranešimą, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidento M. Zakarkos paskaitos apie regioninę jaunimo politiką, N. Buivydo ir S. Dignaičio – apie „Sėkmės mokyklą“. Taip pat buvo pristatytas ISIC mokinio pažymėjimas (daugiau informacijos rasite www.isic.lt ). Visus nustebino susitikimas su Lietuvos Švietimo ir mokslo ministre A. Pitrėniene, nes dauguma moksleivių drąsiai pažėrė aktualių klausimų. Vakare vyko atvira diskusija su LMS Alumni buvusiais nariais.

Antrą dieną visi dalyviai dirbo darbo grupėse. Pavyzdžiui, rinkodaros grupėje nagrinėjome įvairias paramos prašymo sutartis, mokėmės, kaip sprendžiami finansiniai LMS ir mokinių savivaldų klausimai. Grupėms vadovavo LMS biuro nariai ir atvykę svečiai. Dirbdami kėlėme savo kompetenciją pasirinktose srityse.

Trečią dieną dalyvavome „Eurodesk Lietuva“, „Livephoto“, Tolerantiško jaunimo asociacijos ir „RpDevelopers“ pristatymuose, klausėme pranešimų.

Visiems mums, ŠRSMS savanoriams, šio kelių dienų forumo metu įgyta patirtis ir žinios padės darbuojantis savivaldoje. Dėkojame Utenos mokinių savivaldų informavimo centrui už puikiai organizuotą renginį.

Skip to content