Lietuvos statistikai nepaklūstanti mokykla

2019 m. spalio pirmąją savaitę mokykla sulaukė skambučio iš Švietimo, mokslo, sporto ministerijos ir klausimo „Ar sutiktų Kintų mokykla (direktorius ir keli mokytojai) duoti interviu portalui „Delfi” arba „15 MIN” apie taikomus metodus pamokose mokant(is) kitaip?, nes po atlikto išorinio mokyklos veiklos vertinimo Kintų mokykla įvardinama kaip viena iš gerųjų pavyzdžių Lietuvos mažosioms mokykloms!”.

Žinoma, kad sutikome pasidalinti savo patirtimi ir informaciją straipsniui pateikė: statistinius duomenis – direktorė Asta G., apie mokymą(si) kitaip – 15 mokytojų, 4 savivaldos atstovai (Mokyklos tarybos, Mokinių tarybos, Tėvų tarybos pirmininkai, Mokinių Prezidentas). Taip pat nusiųsta apie 30 nuotraukų iš mokyklinio gyvenimo.

Kadangi informacija ir pasisakiusiųjų mintys atliepė vienos kitas (vadinasi judame ta pačia kryptimi!!!), žurnalistė R.Š. pasisakymus bei nuotraukas straipsniui panaudojo savo nuožiūra vadovaudamasi turima žurnalistine patirtimi.

Džiaugiuosi ir didžiuojuosi Kintų mokyklos fantastine bendruomene (aktyviais mokiniais, įsitraukiančiais tėvais, kūrybiškais mokytojais, bendruomeniškais visais darbuotojais, glaudžiai bendradarbiaujančiais socialiniais partneriais, padedančiais vietos verslininkais) ir pačiais Kintais!!!

Direktorė Asta G.😊

Nuoroda į straipsnį

Skip to content