Literatūrinės dirbtuvėlės „Būk matomas“

Lapkričio 6-osios rytą Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale buvo triukšminga.

Tą dieną paminėtos net trys žymios datos: poeto, prozininko, dailininko, Nacionalinės premijos laureato Leonardo Gutausko 80-osios gimimo metinės, Atšvaitų diena ir Pyragų diena. Kintų pagrindinės mokyklos 5 klasės mokiniai pasiskirstė į dvi komandas. Dalis jų skaitė Leonardo Gutausko kūrybą, o likusieji internete ieškojo informacijos apie rašytoją, Pyragų dieną ir Atšvaitų dieną, mokėsi kurti skaidres.

Kintų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ ugdytiniai buvo supažindinti su knygutėmis apie saugų eismą, žiūrėjo ir aptarė filmukus „Amsio pamokos vaikams“. Minėdami rašytojo L. Gutausko jubiliejų, vaikai skaitė šio autoriaus pasakas, tepė gardų pyragą.

Vaikai ir jaunimas papildė savo žinių bagažą, įgijo naujų įgūdžių, turiningai praleido laiką.

Vitalija Vyšniauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė

 

Skip to content