Literatūrinės dirbtuvėlės „Popierinės lėlės“

„Susiūtas, bet ne drabužis. Su lapais, bet ne medis. Ne žmogus, o viską pasakoja“, „Baltos lankos, juodos avys, kas išmano, tas jas gano“. Atsakymus į šias mįsles  Kintų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ sužinojo spalio 16 d.  Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale vykusiose literatūrinėse dirbtuvėlėse „Popierinės lėlės“ . Taip, atsakymas – knyga. O knygelių bibliotekoje yra visokių ir apie viską. Kadangi dirbtuvėlių tema  „Popierinės lėlės“ , tai dalyviai buvo supažindinti su knygelėmis apie lėles. Vaikai taip pat susipažino su bibliotekoje veikiančiomis parodomis : Kintų pagrindinės mokyklos pirmos klasės mokinių darbelių paroda „Baravykas“ ir 8-10 klasių mokinių darbų paroda „Lėlės“.  Apžiūrėjus parodėles dalyviams pasiūlyta pasiklausyti poeto Kosto Kubilinsko visiems gerai žinomo eilėraštuko „Pagyrūnas baravykas“ . Lėlės būna pagamintos iš įvairiausių priemonių: šiaudų, medienos, molio, plastmasės, į vairiausios medžiagos. O mes pasigaminome iš popieriaus.  Visi dalyviai iš bibliotekos išvyko  su šypsena.

 

Vitalija Vyšniauskienė,

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos

Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė

DSC_0253DSC_0252DSC_0250DSC_0251DSC_0244DSC_0248

 

Skip to content