Madų šou „Pavasaris 2021“- antrokų akimis!

Šių metų kovo 23 dieną, antrokai ir jų mokytoja Ilona Papievienė per dailės ir technologijų pamoką kūrė įvairius modelius iš atliekų, iš nereikalingų skarelių ir šalikėlių, puošė įvairiomis sagėmis ir papuošimais. Mergaitės kūrė sukneles, sijonus ir bliuskutes.

Berniukai kūrė ninzių kostiumus, įvairias kaukes, klouno rūbus…visiems sekėsi puikiai! Ypač kūrybingai dirbo: Urtė Vyšniauskaitė, Eglė Gečaitė, Gytė Valiukevičiūtė, Saulė Bžeskutė, Ingrida Lučinskaitė, Viktorija Venckutė ir Justė Papievytė. Iš berniukų – kūrybiškiausiai pasirodė: Danielius Grikšas ir Rokas Šertvytis. Mokiniams buvo įdomi ir neįprasta veikla, tačiau po savo sukurtų modelių buvo labai patenkinti. Tobulino kirpimo, matavimo, puošimo, bendravimo įgūdžius.


Ilona Papievienė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content