Magneto savybių tyrimas

Birželio 5 dieną Kintų pagrindinės mokyklos 1 klasės mokiniai susipažino su magnetu ir jo savybėmis, išsiaiškino, kaip veikia magnetas, sužinojo, kurias medžiagas jis traukia, o kurių – ne. Veiklos metu pirmokai pastebėjo, kad magnetai būna tarsi pasagos, strypinės, žiedinės formos ir tai yra kūnai, galintys gerai traukti geležinius ir plieninius daiktus.

Daugiausiai gerų emocijų sukėlė pačių vaikų atliekami magneto bandymai su įvairiomis sąvaržėlėmis, monetomis, mediniais segtukais, popieriumi, ausų krapštukais, pieštukais ir flomasteriais, medžiagų skiautėmis.

Mokiniai pamokoje atlikdami įvairius tyrimus naudojo priemones, gautas pagal projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“.

Irena Šerkienė,

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content