Mažųjų vaišės žvėreliams ir paukšteliams

Daiva Kaunienė,
ikimokyklinio ugdymo grupės vyresnioji auklėtoja

IUG „Saulutės“ ugdytiniai kartu su auklėtojomis dvi savaites kalbėjo, žiūrėjo vaizdinę medžiagą, atliko įvairius darbelius apie žiemojančius paukščius bei Lietuvos miškuose gyvenančius žvėrelius.

Mažieji ne tik išmoko pavadinti, skirti pagal išvaizdą dažniausiai matomus paukštelius ir žvėrelius, bet ir jais rūpintis. Sužinojo, kad nesūdytus lašinukus labiausiai mėgsta zylutės, kad duonutė, kurią duodame paukšteliams, negali būti supelijusi.  Kasdien vaikai trupino nuo pietų valgio likusią duonutę ir nešė į lesyklėlę, kurią padarė ir darželiui padovanojo Lukos tėtis.

Taip pat, kas galėjo, atsinešė įvairių daržovių, kurias nunešėme į mišką žvėreliams. Tinkamai pasirūpinę paukšteliais žiemą, pavasarį lauksime linksmesnio jų čiulbėjimo.

072 074 075 077 079078

Skip to content