,,Meduoliais kvepiančios Kalėdos“

Kintų pagrindinės mokyklos 1 klasės mokiniai gruodžio 1-20 dienomis dalyvavo projekte „Meduoliais kvepiančios Kalėdos“. Projekto tikslas – suteikti mokiniams žinių apie Šventų Kalėdų tradicijas, papročius, įtraukti ugdytinių šeimas į projektinę veiklą.

Vaikai klasėje piešė, aplikavo, lipdė iš plastilino Kalėdinius meduolius, taip pat sužinojo, kad meduoliai – tai žiemos sezono kepiniai, kurie anksčiau būdavo kepami visą žiemą ir jų sezonas pasibaigdavo per Kaziuko mugę.

Prie projekto vykdymo aktyviai prisidėjo mokinių tėveliai ir seneliai. Visi draugiškai namuose kūrė šventinę nuotaiką, minkė tešlą, kepė cinamonu, imbieru, gvazdikėliais, kardamonu kvepiančius meduolius, juos dekoravo įvairiais pabarstukais, valgomaisiais dažais, glajumi.

Ačiū mokinių tėveliams, seneliams už bendradarbiavimą, bendrystę su savo vaiku, mokytoja ir mokyklos bendruomene.

Irena Šerkienė,

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content