Meninio skaitymo konkursas „Aš mažas vaikelis kaip pupų pėdelis“

Elvyra RIMKUVIENĖ,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Vasario 27 d. mokykloje vyko mano organizuotas tradicinis meninio skaitymo konkursas ,,Aš mažas vaikelis kaip pupų pėdelis”, kuriame dalyvavo priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai bei 1-4 klasių mokiniai. Kadangi tėveliai ir  mokytojai padėjo išmokti pasirinktus kūrinius, 18 skaitovų drąsiai žengė į sceną.

Laureatais tapo priešmokyklinio ugdymo grupės vaikas Džiugas Dauskurtas (mokytoja A.Gelumbickienė), pirmokas Ąžuolas Valčiukas (mokytoja I.Šerkienė) ir antrokė Vasarė Banelytė (mokytoja E. Rimkuvienė). Pagirti buvo mokiniai, kurie raiškiai skaitė pasirinktus kūrinius: ikimokyklinio ugdymo grupės ugdytinė G. Narbutaitė (mokytoja D. Kaunienė), pirmokė E. Sakavičiūtė, antrokė V. Šlajūtė bei trečiokė I. Liekytė (mokytoja A. Matvėjėvienė).

Mokyklos direktorė Asta Gužauskienė įteikė dalyviams bei mokytojoms padėkos raštus. Vertinimo komisijos narė, lietuvių kalbos bei teatro mokytoja Asta Neimantienė pasidžiaugė mokinių drąsa, gebėjimu vaizdžiai perteikti kūrinius.

Skip to content