Meninio skaitymo konkursas klasėje  – atviros bei integruotos pamokos kartu su klasių vadovais

Jau nemaža metų sausio mėnesį mokykloje organizuojamos netradicinės pamokos – meninio skaitymo konkursas klasėje. Šiemet vykusios 19 ir 20 dienomis buvo kitokios, nes jose dalyvavo ir  klasių vadovai.

Septintokų skaitomų eilėraščių klausė klasės auklėtoja Jurgita Tamošiūnienė, aštuntokams patarimų davė auklėtojas Laimondas Taroza, su devintokais savo, kaip skaitovės, patirtimi dalijosi auklėtoja Eglė Kelpšienė, srautinėje 5-6 klasių pamokoje mokinius skatino auklėtoja Danutė Tarozienė ir lietuvių kalbos mokytoja Vilija Ašmonaitė. O dešimtokams patarimų negailėjo teatro mokytoja Asta Neimantienė. 

Aptardami pamoką vieni mokiniai teigė, kad sunkiausia buvo pasirinkti kūrinį, kiti – išmokti atmintinai, bet daugeliui – sakyti viešai bendraklasių ir mokytojų akivaizdoje bei nepasiduoti jauduliui. Klasių vadovams buvo gera proga geriau pažinti auklėtinius ir numatyti, kokie patarimai jiems reikalingi.

Kiekvienos klasės geriausi skaitovai pakviesti dalyvauti renginyje – meninio skaitymo konkurso mokykliniame ture.  Linkime jiems sėkmės!

Apie tai, kaip mokiniai rinkosi kūrinius, skaitykite plačiau:

https://www.silutevb.lt/2022/01/14/poezijos-sviesa-ir-siluma/

Nijolė Sodonienė,

lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Skip to content